Kanal Açma Aracı

Hava şartlarının olumsuz etkileri sonucunda tıkanan kanallar ve giderler bulunmaktadır. Bu durum için tanker üreticileri sizler için çok olumlu bir tanker oluşturmaktadır. Bu tankerler kanal açmak için en ideal yollardan birisidir. Kanal açmak, temizlemek için tasarlanmış araçlarımız müşterilerimizin kendi istek ve arzuları doğrultusunda hazırlanan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerle sahip hepsi birbirinden farklı tasarım araçlardır. Çok daha verimli, hızlı, esnek ve güvenilir temizlik sağlar.

Kombine kanal açma araçları şehir kanalizasyon sisteminde tıkanıklığa yol açan;

  • kum,
  • çakıl,
  • toprak parçaları,
  • pet şişe, çeşitli metal kutular,
  • katılaşmış yağ birikintileri

foseptik atıkların yüksek basınçlı suyun parçalama ve iteleme etkisiyle temizliğinin yapılmasına ve emiş özelliği ile de bulunduğu yerden tahliyesinin gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.

 

kombine kanal açma aracı

kombine kanal açma aracı

Vidanjörler, tıkanmış foseptik çukur kanalları açmak için hususen üretilmiş tankerlerdir. Tanker üretimi yapan bu firmalar sizler için sunmuş olduğu bu olanaklı kullanımı hem firmaları hem de insanları düşünerek yapmaktadır. Tanker yapımı veya satışı için bu derece kullanışlı, aynı zamanda çeşitlilik olması piyasanın kalitesini ve işleyişini belirlemektedir.

Sizlerde tankerler hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. https://www.tekniktanker.com.tr/

TOP