Kanal Açma Aracı

Kuka Kanal Açma ve Temizleme Aracı

Kombine kanal açmak, temizlemek için tasarlanmış araçlarımız müşterilerimizin kendi istek ve arzuları doğrultusunda hazırlanan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerle sahip hepsi birbirinden farklı tasarım araçlardır. Çok daha verimli, hızlı, esnek ve güvenilir temizlik sağlar.

....

KUKA kanal açma araçlarımız şehir kanalizasyon sisteminde tıkanıklığa yol açan kum, çakıl, toprak parçaları, pet şişe, çeşitli metal kutular, katılaşmış yağ birikintileri ve foseptik atıkların yüksek basınçlı suyun parçalama ve iteleme etkisiyle temizliğinin yapılmasına ve emiş özelliği ile de bulunduğu yerden tahliyesinin gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Vidanjör, tıkanmış foseptik çukur kanalları açmak için hususen üretilmiş tankerlerdir.

Kombine kanal temizleme aracı amaca hizmet eden oldukça başarılı ürünlerdir. Kanalizasyon araçları oladak da bilinir. Yüksek basınçlı kanal açma makinası ve  Kombine kanal açma aracı fiyatları için tek yapmanız gereken aşağıdaki teklif formunu doldurmaktır.

KUKA aracı genellikle şehirlerin kanalizasyon sistemlerinde yaşanan tıkanıklık ve su taşma problemleri sonucunda kullanılması gereken, kanalizasyonda tıkanıklığa sebep olan atıkların ( kum, çakıl, pet şişe vb.) temizlenmesine yardımcı olan kombine araç çeşididir.

Suyun basınç gücünden yararlanılarak kullanılan ve teknik işlerin çözümünde oldukça üstün bir özelliğe sahip bir araç çeşididir kanal açma aracı.

Kanal açma tankeri işlevi şu şekildedir; kanal açma aracının yüksek basınçlı hortumunun ucuna takılan kanal açma başlığı yani nozul ile kanalda tıkanıklık oluşturan atıkların parçalanmasını sağlayarak tıkanıklığı önlemektir. Suyun yüksek basınç özelliğinin kullanılması ise atıklar kolay ve hızlı bir şekilde temizlenerek kanalizasyonun tekrar işlevinin oluşturulmasını sağlamaktır.

Basınçlı su ile kanal açma araçları öncelikle atıkların kanal ağzına gelmesini sağlar. Daha sonra vidanjör yani vakum tankeri ile rögar ağzına taşınan atıklar vakumlanır ve tıkanıklığın giderilmesi sağlanır. Böylelikle kanalda su akışını engelleyen atık maddeler temizlenmiş olur.

Kombine kanal açma aracı farklı şekillerde imal edilebilmektedir. Hızlı bir şekilde kanalizasyon temizliği sağlayarak kanal verimini arttırır.

2 şekilde imal edilebilen kanal açma araçlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Azami yük ağırlığı 18lt olan kamyonlarda yaklaşık 9.000 litre hacminde
  • Azami yük ağırlığı 26 litre olan kamyonlarda yaklaşık 16.000 litre hacminde

2 veya 3 aksa sahip kamyonlar üzerinde üretilebilmektedir.

KUKA ile Kanal Temizleme

  • Endüstriyel temizlik (yüksek basınçlı)
  • Yüzey Temizliği (yüksek basınçlı)
  • Yağmur suyu kanallarının temizliği ( hidrodinamik temizlik)
  • 150 ile 1200mm çaplarındaki kanalların temizliği

Kanal açma aracı fiyatları hacmine göre değişkenlik göstermektedir. Kombine kanal açma aracı fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Kanal temizleme araçları firmamız tarafından ustalıkla üretilip siz değerli müşterilerimizin hizmetine uzun yıllar kullanım için sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

....

TEKLİF İSTEYİN

TOP
Hemen Ara
Whatsapp