Paslanmaz Tanker

Paslanmaz tanker gıda ve su taşınması amacı ile kullanılan ve sağlığa tamamen uyumlu olan tanker çeşididir. Sağlıklı ürün taşınması amacı ile üretilen ve gıda ile temas eden her bir ekipmanın paslanmaz malzemeden üretilmesi ile sizlere sunulmasını amaçlamaktadır.

Paslanmaz Tanker Teknik Özellikler

 • Su tankı eliptik kesitte 304L-CRNI paslanmaz 4 mm sacdan TIG/MIG kaynağı kullanılarak imal edilmektedir.
 • Ön ve arka aynalar etek kıvrılarak gövdeye 30mm geçirilip içten ve dıştan sürekli kaynak yapılmaktadır.
 • Tankın içine çalkantıya karşı mani olmak üzere eşit aralıklarla yeteri adette kavisli dalgakıranlar mevcuttur.
 • Tankın üzerinde 50 cm çapta 1 adet veya yeteri adette menhol kapağı vardır. Menhol kapağı contalı ve kolay açılır-kapanır tiptedir. Menhol kapağının üzerine nefeslikler konulacaktır.
 • Tankın içinde tank tam dolu halde iken su kaybı yapmayacak şekilde tankın altından atmosfere açılan 2 adet 1,5" borudan hava tahliye ve taşma borusu olacaktır.
 • Tankın pompaya yakın bir yerinde su miktarını gösteren şeffaf seviye göstergesi olacaktır.
 • Tank üzerinde boydan boya su taşma haznesi yapılacaktır ve tank arkasında tank üzerine çıkmak için merdiven olacaktır.
 • Tankın şasesi boydan boya tanka kaynaklıdır ve tanker ve araç şasisinin arasına kauçuk levha konulacaktır. Bağlantı kulakları yapılıp çelik saplama vidalarıyla bağlanacaktır.
 • Ürünle temas eden kısımlar komple paslanmaz malzemeden olmaktadır.

Paslanmaz Tanker İmalatı

Teknik Tanker olarak paslanmaz tanker imalatı konusunda oldukça tecrübeli ve başarılıyız.

 • Avrupa normlarına uygun çamurluklar,
 • Çamurluk toz lastikleri,
 • Malzeme ve takım dolabı,
 • Tank üzerine sarı döner lamba olacaktır.

Yukarıda listelenen genel ortak özelliklerin haricinde, talep edilmesi durumunda, uygulama alanının gerektirdiği ihtiyaçlara yönelik, daha pek çok özelliği barındıran farklı konfigürasyonlarda özel ekipmanları sunabilir, en verimli ve optimum çözümü Teknik Tanker ekibi olarak paslanmaz su tankeri ve gıda tankeri imalatında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Diğer tanker çeşitlerimiz gibi paslanmaz tanker modellerimiz de içerisinde bir çok ekipmanı bulundurmaktadır.

Örneğin paslanmaz tanker pompasının yanında bulunan sıvı göstergesi ile tanker içinde bulunan ürün miktarını görebiliriz.

Ayrıca tank tam dolu iken hava akışını sağlayacak şekilde oluşturulan havalandırma sistemleri tankerin altında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tanker içerisinde bulunan sıvının dalgalanması durumunda çalkalanmasını önlemek amacı ile dalgakıranlar su tankeri içerisinde kullanılmaktadır.

Tank üzerinde boydan boya sutaşıma haznesi bulunur. Ayrıca tankerin üzerine çıkabilmek amacı ile diğer tankerlerde bulunduğu gibi merdiven de paslanmaz tanker modelimizde bulunmaktadır.

Paslanmaz tanker ulusal ve uluslararası tüm normlara uygun şekilde üretilmektedir. Ürünle temas eden her bir parçanın paslanmaz malzemeden üretilmesi gereği burdan gelmektedir. Paslanmaz tankerler sağlık taşımaktadır ve bu amaçla sağlıklı ürünlerin tüketiciye en doğru şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Paslanmaz tankerde tek tip salyangoz pompa kullanılmaktadır. Su pompasının kendine has özellikleri vardır. Bunlar; su pompasının gövdesi alüminyum olmalıdır, pompa mili paslanmaz çelik ve pompa fanı bronz malzemeden üretilmelidir.

Gördüğünüz gibi paslanmaz tankerler oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Sizler de paslanmaz tanker imalatı yapan firma arıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Paslanmaz tanker, su tankeri fiyatları için linki tıklayarak Teknik Tanker web sitemizi inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Boşaltma Pompası ve Hareket Aktarma

Araçta tek veya iki kademeli santrifüj tip salyangoz pompa kullanılacaktır. Su pompasının gövdesi alüminyum, mili paslanmaz çelik ve fanı bronzdur. Pompa. Da 6 atmosfer basınçlı 40 ton/saat su basabilecek kapasiteye sahiptir. Pompa hareketini aracın şanzımanına bağlanacak PTO'dan şaft ile hareket alacaktır. Pompa araç kabininden pnomatik düğme ile kumanda edilecektir. Katı ürün boşaltma sisteminde özel tasarlanmış paslanmaz pompalar bağlanabilmektedir.

Boşaltma ve Dolum Tesisatı

Tankın üzerinde bulunan üst doldurma kapağından doğal akışla doğrudan veya storz kapline bağlanacak hortumla dış kaynaktan cebri olarak ürün dolumu yapabilecektir. Pompa’ dan beslenen dağıtım vanaları olacaktır ve dışarıdan tanka su basmak için kolektör olacaktır. Böylece pompa aracılığı ile basınçlı boşaltmada yapılabilir.

Paslanmaz Tanker Fiyatları

Paslanmaz tanker fiyatları da; opsiyonel aksesuarlara göre değişim göstermektedir. Normal şartlar altında Avrupa normlarına uygun olan çamurluklar, çamurluk toz lastikleri, malzeme ve takım dolabı ile tank üzeri sarı döner lamba standart aksesuar olarak verilmektedir. Bu özelliklerin yanı sıra farklı özellikler talep edilmesi halinde uygulama alanının hangi ihtiyaçları gerektirdiğiyle ilgili olarak, daha pek çok özellik barındıran farklı konfigürasyonlarda özel ekipmanlar sunabilmektedir.

Paslanmaz tanker fiyatları, paslanmaz su tankeri fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

TEKLİF İSTEYİN

BİZDEN

HABERLER

TOP
Hemen Ara
Whatsapp