Teknik Tanker

Su tankerleri (Arazöz) Çeşitleri

Su Tankeri Fiyatları

Su tankeri çeşitleri

Teknik Tanker®

Su Tankerleri Hakkında...
 • Özellikler / Nasıl Çalışır? Su tankerleri onlarca sektörün uygulamalarında değerli bir ekipman parçası haline getiren çeşitli özelliklere sahiptir.
  Merkez Bilişim
 • Kamyon gövdeleri, küçük ve büyük boyutlarda, madenin büyüklüğüne uyacak şekilde kullanılabilir. Bazı mayınlar daha dar olabilir, kullanılabilecek ağır ekipman miktarını kısıtlayabilirken, diğerleri daha büyük ve daha hızlı bir şekilde işi bitirecek bir kamyona sahip olabilirler.
  Merkez Bilişim
 • diğerleri daha büyük ve daha hızlı bir şekilde işi bitirecek bir kamyona sahip olabilirler. Bazı üreticiler, kamyon gövdelerini piyasada bulunan herhangi bir sayıda ayarlanabilir şasiye uyacak şekilde inşa etmişlerdir.
  Merkez Bilişim
 • Diğer özellikler, kamyonun maden sahası boyunca engebeli arazide hareket etmesini sağlamak için otoyol dışı yorucu sistemleri içerebilir; Tank stabilitesi için yapısal tasarım yapılır.
  Merkez Bilişim
 • Püskürtme nozulları, makinenin arkasına monte edilmiş bir harici su pompası ile donatılabilir. Sprey seçenekleri, yan, ön, hortum makaraları, su topları ve yerçekimi döküntüleri arasındadır.
  Merkez Bilişim
 • Su kamyonu, su deposu ve monte edilmiş püskürtme nozulları haricinde, diğer herhangi bir kamyona benzer şekilde çalışır. Tanklar ve nozullar aracın arka kısmında bulunur.
  Merkez Bilişim
 • Su iki yöntemden biriyle serbest bırakılır: basınçlı memeler veya yerçekimi dip çubuğu. Kabin içi kontrol sistemi kullanan püskürtme memeleri, suyun kontrollü ve belirlenmiş bir kapasitede pompadan dışarı atılmasını sağlayan bir hidrolik fonksiyonla kontrol edilir.
  Merkez Bilişim
 • Sadece aşırı yükü kaldırmak için uygun değil, aynı zamanda terkedilmiş ve ıslahı geçtikten sonra maden sahasını temizlemek için su kamyonu da kullanılmaktadır.
  Merkez Bilişim
 • Bahçelievler, İstanbul beldesinde hizmet veren şirketimiz, tanker imalatı, satış sonrası destek, teknik servis ve yedek parça temini ile her daim hizmet vermektedir.
  Merkez Bilişim

Su Tankeri & Arazöz İmalatı 3Read more +10 Haziran 2018 By teknik in Tankerler

Paslanmaz Arazöz ve Su Tankeri Teslimatları

Paslanmaz Arazöz ve Su Tankeri Teslimatları Teknik Tanker İstanbul – Avrupa ve Amerika’nın (ABD) Standartlarına uygun ADR Belgesi için başvurularını ve çalışmalarını başlatmıştır. 2015 yılında alsan alka beşiktaş belediyesi,safranbolu belediyesi, ankara büyükşehir belediyesi, istanbul büyük şehir belediyesi gibi birçok belediye ve özel kuruluşlara vidanjör, arazöz sulama tankeri yol yıkama tankeri imalatlarımız teslim edilmiştir. _____ Kazakistanda yetkililere
TankerRead more +07 Eylül 2018 By teknik in Tankerler

Su Tankeri Kiralama

Su Tankeri Kiralama Teknik Tanker , gün, hafta, ay veya daha uzun süre kiralayabileceğiniz endüstriyel su taşıtları için tek durak merkezidir. Bir su tanker kiralama, özellikle geçici bir proje için sadece bir kamyona ihtiyacınız varsa, yeni, satın almak için uygun ve uygun maliyetli bir alternatif sunuyor. Rekabet oranlarında kiralık çeşitli su kamyonları sunuyoruz. Ekipman kiralama
Read more +28 Eylül 2018 By teknik in Tankerler

Akarkayıt Tankeri, Kaç Galon Benzin Taşır?

Akarkayıt Tankeri, Kaç Galon Benzin Taşır? Bir, kimyevi akaryakıt tankeri, ortalama 9,000 galon benzin taşıma kapasitesine sahiptir. Kapasite, genellikle Türkiyedeki kamyonlar için 80.000 lb brüt ağırlık sınırına sahiptir.. (Dünyanın diğer bölgeleri için ortalamalar değişebilir.) Bir galon benzin yaklaşık 7 kilo ağırlığındadır ve kamyonun kendisi biraz ağırdır, bu yüzden sıvı hidrokarbon tanklarının 10.000 galonu geçmediğini görürsünüz. 
TOP