Teknik Tanker

Su tankerleri (Arazöz) Çeşitleri

Teknik Tanker®

Su Tankerleri Hakkında...
 • Özellikler / Nasıl Çalışır? Su tankerleri onlarca sektörün uygulamalarında değerli bir ekipman parçası haline getiren çeşitli özelliklere sahiptir.
  Merkez Bilişim
 • Kamyon gövdeleri, küçük ve büyük boyutlarda, madenin büyüklüğüne uyacak şekilde kullanılabilir. Bazı mayınlar daha dar olabilir, kullanılabilecek ağır ekipman miktarını kısıtlayabilirken, diğerleri daha büyük ve daha hızlı bir şekilde işi bitirecek bir kamyona sahip olabilirler.
  Merkez Bilişim
 • diğerleri daha büyük ve daha hızlı bir şekilde işi bitirecek bir kamyona sahip olabilirler. Bazı üreticiler, kamyon gövdelerini piyasada bulunan herhangi bir sayıda ayarlanabilir şasiye uyacak şekilde inşa etmişlerdir.
  Merkez Bilişim
 • Diğer özellikler, kamyonun maden sahası boyunca engebeli arazide hareket etmesini sağlamak için otoyol dışı yorucu sistemleri içerebilir; Tank stabilitesi için yapısal tasarım yapılır.
  Merkez Bilişim
 • Püskürtme nozulları, makinenin arkasına monte edilmiş bir harici su pompası ile donatılabilir. Sprey seçenekleri, yan, ön, hortum makaraları, su topları ve yerçekimi döküntüleri arasındadır.
  Merkez Bilişim
 • Su kamyonu, su deposu ve monte edilmiş püskürtme nozulları haricinde, diğer herhangi bir kamyona benzer şekilde çalışır. Tanklar ve nozullar aracın arka kısmında bulunur.
  Merkez Bilişim
 • Su iki yöntemden biriyle serbest bırakılır: basınçlı memeler veya yerçekimi dip çubuğu. Kabin içi kontrol sistemi kullanan püskürtme memeleri, suyun kontrollü ve belirlenmiş bir kapasitede pompadan dışarı atılmasını sağlayan bir hidrolik fonksiyonla kontrol edilir.
  Merkez Bilişim
 • Sadece aşırı yükü kaldırmak için uygun değil, aynı zamanda terkedilmiş ve ıslahı geçtikten sonra maden sahasını temizlemek için su kamyonu da kullanılmaktadır.
  Merkez Bilişim
 • Bahçelievler, İstanbul beldesinde hizmet veren şirketimiz, tanker imalatı, satış sonrası destek, teknik servis ve yedek parça temini ile her daim hizmet vermektedir.
  Merkez Bilişim

Read more +28 Eylül 2018 By teknik in Tankerler

Akarkayıt Tankeri, Kaç Galon Benzin Taşır?

Bir, kimyevi akaryakıt tankeri, ortalama 9,000 galon benzin taşıma kapasitesine sahiptir. Kapasite, genellikle Türkiyedeki kamyonlar için 80.000 lb brüt ağırlık sınırına sahiptir.. (Dünyanın diğer bölgeleri için ortalamalar değişebilir.) Bir galon benzin yaklaşık 7 kilo ağırlığındadır ve kamyonun kendisi biraz ağırdır, bu yüzden sıvı hidrokarbon tanklarının 10.000 galonu geçmediğini görürsünüz.  Su tankeri de ortalamanın dışındadır. Daha
Read more +25 Ekim 2018 By teknik in Tankerler

Paslanmaz Tanker Avantajları?

Paslanmaz Tanker Avantajları? Türkiye’de  taşımacılık için belirli yöntemler bulunmaktadır. Teknik Tanker ekibi olarak tankerler adına belirli özellikleri sizlerle buluşmak istiyoruz. Paslanmaz tankerler belirli hacimlerle ve belirli sistemlerle sizlerin karşısına çıkmaktadır.   Su ve gıda ürünleri taşımak , pompa yardımı ile aktarmak, ihtiyaç duyulduğunda su ve gıda dağıtımında kullanılmak amaçlı tasarlanmışlardır. Çelik su deposu , su
tanker tarihiRead more +23 Temmuz 2018 By teknik in Tankerler

Tankerlerin Tarihi

Tankerlerin Tarihi Erken Sulama Sistemleri Modernize edilmiş mekaniğin çağından önce, sulama sistemleri başka şekillerde geliştirildi. Büyük nozullarla donatılmış bir hidrolik monitör, açık ocakta benimsenen mineralleri aşırı yüklü örtüyü çıkarmak için kayalık yamaçlara karşı sabit bir akıntıya ağır miktarda su püskürtecektir. “Küçük Dev” olarak da adlandırılan monitör, hattın sonunda tek bir nozuldan oluşuyordu. Dağdan ve yakınlardaki
TOP