Şirketimiz, İstanbul menşeili imalat yapan üretici bir firmadır. İmalat, tamir, bakım, yedek parça, kiralama, ikinci el tanker satışı sahalarında faaliyet göstermektedir.

Su Tankeri

Su tankeri İmalatı Yapılan ve Satışı Devam Eden Ürünlerimiz

Su Tankerleri (Arazöz)

Kocasinan Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. No:14/2 Bahçelievler
Tel.: +90 (212) 652 70 70
 • Firmamız sektöre, 1977 Yılında Gaziantep’te kurulan fabrikasıyla hizmet vermeye başlamıştır. 1989 yılında müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek faaliyetlerini arttırmak adına İstanbul da hizmet vermeye devam etmiştir.
  Teknik Tanker
 • Ürünlerimiz, dünya çapında birçok farklı amaca hizmet etmektedir, ancak İstanbulda öncelikli olarak Toz Kontrolü, Yol Yapımı ve Sulama ve İçme Suyu dağıtımı için kullanılmaktadır.
  Teknik Tanker
 • Sulama tankları, çoğu kamyondan farkı, katı olmayan bir hareketli yükü taşıyacak şekilde tasarlandı. Netice olarak, tank alt şasisi ve şasinin, hem forklifte hem de depoya zarar vermesini önlemek için özel olarak tasarlanması gerekir.
  Teknik Tanker
 • Su Kamyonları 1.000Lt'dan 50.000Lt'a kadar çok farklı boyutlarda gelir ve genellikle pompalar, spreyler (ön, yan ve / veya arka tarafa monte edilmiş) hortum makaraları, doldurma noktaları ve çıkışları ile donatılmıştır. İstisnalar, kamyonun uygulamasına bağlı olarak kamyondan istiflemeye göre değişir.
  Teknik Tanker
 • Boyanmamış yollar, toprak sıkışmasında yardımcı olmak için yol yapımında su gerektiğinde toz sorunlarını önlemek için düzenli spreylemeye ihtiyaç duyarlar.
  Teknik Tanker
 • Madencilik sektöründe su kamyonları toz bastırma ve çevre rehabilitasyonu için kullanılmaktadır. Bu sektörde kullanılan kamyonlar genellikle yol kamyonlarıdır ve mayın şartname standartlarını karşılamaları gerekmektedir.
  Teknik Tanker
 • Su Kamyonları genellikle içme suyunun (içme için güvenli olan su) dağıtımı için kullanılır. Bu, gıda sınıfı uygulamaları için onaylanmış uygun bir tank gerektirir.
  Teknik Tanker
 • Ürünlerimiz, yangınla mücadelede hem proaktif hem de yeniden aktif olarak kullanılmaktadır. Su kamyonları, yangınla mücadele için tasarlanmamış olsa da, yangın cephesinde itfaiye araçlarına su temininde önemli bir rol oynarlar.
  Teknik Tanker
 • Şirketimiz, Uluslararası olarak Dubai,Irak,Suriye Hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası ihracatına devam etmektedir.
  Teknik Tanker

tanker tarihiRead more +23 Temmuz 2018 By teknik in Tankerler

Tankerlerin Tarihi

Tankerlerin Tarihi Erken Sulama Sistemleri Modernize edilmiş mekaniğin çağından önce, sulama sistemleri başka şekillerde geliştirildi. Büyük nozullarla donatılmış bir hidrolik monitör, açık ocakta benimsenen mineralleri aşırı yüklü örtüyü çıkarmak için kayalık yamaçlara karşı sabit bir akıntıya ağır miktarda su püskürtecektir. “Küçük Dev” olarak da adlandırılan monitör, hattın sonunda tek bir nozuldan oluşuyordu. Dağdan ve yakınlardaki
Sulama TankerleriRead more +10 Ağustos 2018 By teknik in Tankerler

Sulama Tankerleri

Sulama Tankerleri Teknik Tanker, çok çeşitli uygulamalar için üretici ve lider mobil sıvı püskürtme sistemleri tedarikçisidir. Tanklarımızı A36 sac çeliğinden (ya da belirtildiyse 304 2B paslanmaz) en az 3/16 ”(ya da paslanmaz çelik ise 7-gauge) ile başlayarak, yukarıdan inşa ediyoruz. Müşteri spesifikasyonlarına bağlı olarak, kabuklar modifiye elips veya yarıçaplı bir modifiye trapezoid ile yuvarlanır ve
Read more +02 Aralık 2018 By teknik in Tankerler

Su Tankerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar

Su Tankerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar Dünyanın birçok yerinde tanker kullanımı çok yaygın olmaktadır. Dünya genelinde firmaların tanker kullanmalarının sebebi hem daha kolay olması hemde zaman tasarrufu yapmak istemelerindendir. Teknik Tanker ekibi olarak sizlere bu sebepleri göz önünde bulundurarak birçok avantaj sunmaktayız. Bu avantajlar şunlardır: Su Tankeri Arazöz Yol Yıkama Aracı Akaryakıt Tankeri Mazot Tankeri Kanal
TOP