Şirketimiz, İstanbul menşeili imalat yapan üretici bir firmadır. İmalat, tamir, bakım, yedek parça, kiralama, ikinci el tanker satışı sahalarında faaliyet göstermektedir.

Su Tankeri

Su tankeri İmalatı Yapılan ve Satışı Devam Eden Ürünlerimiz

Su Tankerleri (Arazöz)

Kocasinan Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. No:14/2 Bahçelievler
Tel.: +90 (212) 652 70 70
 • Firmamız sektöre, 1977 Yılında Gaziantep’te kurulan fabrikasıyla hizmet vermeye başlamıştır. 1989 yılında müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek faaliyetlerini arttırmak adına İstanbul da hizmet vermeye devam etmiştir.
  Teknik Tanker
 • Ürünlerimiz, dünya çapında birçok farklı amaca hizmet etmektedir, ancak İstanbulda öncelikli olarak Toz Kontrolü, Yol Yapımı ve Sulama ve İçme Suyu dağıtımı için kullanılmaktadır.
  Teknik Tanker
 • Sulama tankları, çoğu kamyondan farkı, katı olmayan bir hareketli yükü taşıyacak şekilde tasarlandı. Netice olarak, tank alt şasisi ve şasinin, hem forklifte hem de depoya zarar vermesini önlemek için özel olarak tasarlanması gerekir.
  Teknik Tanker
 • Su Kamyonları 1.000Lt'dan 50.000Lt'a kadar çok farklı boyutlarda gelir ve genellikle pompalar, spreyler (ön, yan ve / veya arka tarafa monte edilmiş) hortum makaraları, doldurma noktaları ve çıkışları ile donatılmıştır. İstisnalar, kamyonun uygulamasına bağlı olarak kamyondan istiflemeye göre değişir.
  Teknik Tanker
 • Boyanmamış yollar, toprak sıkışmasında yardımcı olmak için yol yapımında su gerektiğinde toz sorunlarını önlemek için düzenli spreylemeye ihtiyaç duyarlar.
  Teknik Tanker
 • Madencilik sektöründe su kamyonları toz bastırma ve çevre rehabilitasyonu için kullanılmaktadır. Bu sektörde kullanılan kamyonlar genellikle yol kamyonlarıdır ve mayın şartname standartlarını karşılamaları gerekmektedir.
  Teknik Tanker
 • Su Kamyonları genellikle içme suyunun (içme için güvenli olan su) dağıtımı için kullanılır. Bu, gıda sınıfı uygulamaları için onaylanmış uygun bir tank gerektirir.
  Teknik Tanker
 • Ürünlerimiz, yangınla mücadelede hem proaktif hem de yeniden aktif olarak kullanılmaktadır. Su kamyonları, yangınla mücadele için tasarlanmamış olsa da, yangın cephesinde itfaiye araçlarına su temininde önemli bir rol oynarlar.
  Teknik Tanker
 • Şirketimiz, Uluslararası olarak Dubai,Irak,Suriye Hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası ihracatına devam etmektedir.
  Teknik Tanker

Read more +25 Ekim 2018 By teknik in Tankerler

Tankerlerin Yapım Aşamaları

Tankerlerin Yapım Aşamaları Türkiye’de  taşımacılık için belirli yöntemler bulunmaktadır. Teknik Tanker ekibi olarak tankerler adına belirli özellikleri sizlerle buluşmak istiyoruz. Teknik  tankerleri belirli hacimlerle ve belirli sistemlerle sizlerin karşısına çıkmaktadır. ARGE Üretimi yapılacak ürünlerin ilk aşamada montaj yapılacak araç özelliklerine göre tasarımı yapılır. HAMMADDE Üretimi yapılacak araçların özelliklerine göre malzeme seçimi yapılır. ANA GÖVDE Tasarımı
su tankerleriRead more +23 Temmuz 2018 By teknik in Tankerler

Su Tankeri Kullanım Sahaları

Su Tankeri Kullanım Sahaları Su tankerleri dünya çapında birçok farklı gayeye hizmet etmektedir. Öncelikli olarak Toz Kontrolü, Yol Yapımı ve Sulama ve İçme Suyu dağıtımında sıklıkla kullanılır. Tankerler,  çoğu kamyondan farkı, katı olmayan bir hareketli yükü taşıyacak şekilde tasarlandı. Sonuç olarak, tank alt şasisi ve şasinin, hem forklifte hem de depoya zarar vermesini önlemek için
Sulama ArazözüRead more +07 Ekim 2018 By teknik in Tankerler

4000 Galon Su Tankı

4000 Galon Su Tankı Büyük mesafeli su projeleriniz için, Teknik tanker 4000 Galon Su Tankı’nı seçin. Yüksek mukavemetli çelikten üretilmiştir ve maksimum verimle çalışacak şekilde tasarlanmıştır, seçtiğiniz su tankeri, tüm tankerlerimiz, su tankının süresini bozulmaya karşı uzatmaya yardımcı olan ilave bir özellik olan bir iç kaplama ile kaplanmıştır. 4000 Galon Su Tankeri müşterinin renk isteğine
TOP